Jan Jaap van Deventer slaat Hole in One tijdens Business Club Competitie

Datum : 14-08-2025

Ondanks de vakantieperiode mochten we afgelopen dinsdag wederom op een mooie opkomst rekenen. De startlijst voor de wedstrijd van 12 augustus jl. telde 63 deelnemers. Het prachtige weer dat voorspeld werd heeft hier vast een handje bij geholpen. En mooi weer kregen de spelers, misschien voor sommigen zelfs een beetje te warm. De koude drankjes en hartige wraps bij de turn vonden dan ook gretig aftrek.

De uitslagenlijst die wordt gebruikt bij de prijsuitreiking begint standaard met de regel: Bijzonderheden van de dag? Nou er werd door Jan Jaap van Deventer (Köster Advocaten) en wel heel bijzonder dag beleefd: hij sloeg een Hole in One op Leeghwater 3. Na afloop werden alle deelnemers getrakteerd op een glaasje bubbels en Jan Jaap ontving een leuk aandenken aan de ‘mooiste slag van zijn leven’ (tot nu toe!). Nogmaals, van harte gefeliciteerd Jan Jaap!

Na de borrel schoven 45 deelnemers aan voor het diner. Met een primeur, want bereid door onze nieuwe keukenbrigade. De lege borden na afloop, zeiden genoeg. Rutger Middendorf (Köster Advocaten) vertelde nog even hoe de Hole in One tot stand was gekomen. Het was een zogenoemde ‘slam dunk ace’, recht in de hole gejaagd. Bijzonder om getuige van te zijn geweest.
Jan van Vliet hield zoals gebruikelijk weer een opbeurende toespraak. Hij meldde dat de kogel door de kerk is en het clubhuis eindelijk gaat worden verbouwd. De planning is dat het gehele gebouw medio oktober sluit en er een groot hek omheen wordt geplaatst. Op de (parkeer)terreinen in de nabijheid van het clubhuis zullen tijdelijke voorzieningen (receptie, kantoren, kleedruimten en horeca) worden geplaatst. De verbouwing gaat ca. 7 maanden in beslag nemen. Over het concrete hoe en wat worden alle (Business Club)leden zo spoedig als mogelijk geïnformeerd.
Ook stond Jan stil bij de komst van de 3 nieuwe BC-leden: SICM, Newasco en OFM (Only for Men).
En daarna was het tijd voor de prijsuitreiking.

Uitslagen Neary’s en Tweary (doosjes golfballen gesponsord door Reanda en JdB Groep):
Neary’s
Leeghwater 3: Jan Jaap van Deventer (Köster Advocaten)
Cruquius 9: Paul Hillen (PrimaVera)
Tweary
Cruquius 2: Barry Buytenhek (Voordeeldrogist.nl)

Dagprijzen (doosjes HGC golfballen, uitnodigingen voor het netwerkevent Business & Bites Bollenstreek, beschikbaar gesteld door Frans van der Riet, en 2 vouchers voor een Club van 27 Holes Baan voor de winnaar):
1e : Frank Wagenmans (Heineken), 38 stblf.punten
2e : Johan den Breejen (JdB Groep), 37 stblf.punten
3e : Ted Lamboo (Horsman & Co), 37 stblf.punten

Klassementspunten (o.b.v. de gemiddelde score van de twee teamspelers):
1e : JdB Groep, gem. score 36, 9 punten
2e : Heineken, gem. score 36, 7 punten
3e : 10 TY Creative, gem. score 33, 5 punten

Zie voor de totaalscores het tussenklassement https://www.hgcgolf.nl/Business-Club/Klassement-Business-Club-Competitie. Met nog maar één wedstrijd te gaan, de Grand Finale, is het spannend aan de top. Heineken gaat aan de leiding met 19 punten. De 2e plaats wordt gedeeld door Oranje Leeuw en ING Private Banking, met beide 16 punten. ABN AMRO Bank en 10 TY Creative delen, met beide 12 punten, de 3e plek.

Van de laatste wedstrijd van deze zomereditie gaan wij op dinsdag 9 september een speciale golfdag maken. Een shotgun wedstrijd, allemaal tegelijk starten en dus ook vrijwel gelijktijdig weer aan de borrel, uitgebreide catering in de baan en een mooi 3-gangen diner met bijpassende wijnen na afloop. Deze compleet verzorgde golfdag wordt aangeboden door de Business Club Commissie en het Bestuur van de Haarlemmermeersche Golfclub. Deze dag mag beslist niet worden gemist door onze Business Clubleden, dus blok deze datum vandaag nog af in de agenda en vraag een leuke relatie om mee te doen. De gebruikelijke uitnodiging, met alle details, volgt. Wij gaan er een mooi feestje van maken!




Terug naar het overzicht